Overlegplatform geestelijke gezondsheidszorg West-Vlaanderen
GGazet

Tijdschrift van het Overlegplatform geestelijke gezondheidszorg
West-Vlaanderen vzw

Nummers

2018_jan

2017_okt

2017_april

2016_december

2016_juni

2016_april

2016_januari

Redactieleden

Bregwin Vantieghem | PZ Heilig Hart Ieper | mta@ggz-ieperdiksmuide.be | 057 23 91 85
Olivier Peene |PZ H. Familie Kortrijk | olivier.peene@pzhfamilie.be
Mia Ramboer | CGG Mandel en Leie Izegem | mia.ramboer@cggml.be | 056 23 00 21
Evi Martens | AZ Groeninge Kortrijk | maite.roesbeke@azgroeninge.be
Filip Vanneste | CGG Mandel en Leie Izegem | filip.vanneste@cggml.be | 056 23 00 21
Jozef Verbrugghe | jozef.verbrugghe@telenet.be
Adelin Verslyppe | CGG Prisma Oostende | adelin.verslyppe@cggprisma.be | 050 41 84 22
Johan Vancoillie | Kliniek Sint-Jozef Pittem | johan.vancoillie@sjp.be | 051 46 70 41
Hans Debaene | AZ Sint-Lucas Brugge| hans.debaene@stlucas.be | 050 36 99 18
Barbara Nolf | WINGG | barbara.nolf@wingg.be | 0486 12 11 02

Vormgeving en administratie

Jacqueline Delodder | jacqueline.delodder@sjp.be
Mia Ramboer | mia.ramboer@cggml.be